Podrobný informační web o dovolené v Portugalsku.

All Inclusive Portugalsko

Vyhledávají se aktuálně nejvýhodnější all inclusive termíny do Portugalska

V databázi nejsou žádné zájezdy vyhovující zvoleným parametrům. Možná je na tuto lokalitu moc brzo nebo pozdě nebo náhodou není nic v nabídce. Zkuste jinou lokalitu nebo méně omezení.

Zobrazilo se 0 termínů.

All Inclusive v Portugalsku

All inclusive program je v Portugalsku velmi podobný jiným destinacím. Vždy zahrnuje snídaně, obědy a večeře v určených časech a dále bezplatné podávání nápojů od snídaně do noci (typicky do půlnoci). Nápoje jsou k dispozici nealkoholické i alkoholické, ale nemusí být bezplatně dostupný značkový alkohol. Hotely se mohou lišit v časech podávání jídel a v tom, jestli nabízejí svačiny i mimo běžné časy jídel. Většinou ano, nějaká svačina se vždycky najde.

Portugalské jídlo je proslulé nabídkou čerstvých ryb. Jestli konkrétní hotel v programu All inclusive ale ryby nabízí, je dobré zeptat se předem cestovní kanceláře. Ne všechny hotely totiž mají přístup k dobrému a lacinému zdroji ryb.

Jídla se v programu All inclusive zpravidla podávají formou švédských stolů, kdy si každý vezme, co chce. Pokud je hotelová restaurace s obsluhou nebo když číšníci roznášejí nápoje, je dobrým zvykem za servis obsluze zaplatit drobné spropitné.

Vše v ceně v jiných zemích: v Turecku, v Bulharsku, na Kanárských ostrovech, v Egyptě, v Portugalsku, na Madeiře, na Krétě, v Řecku, v Tunisku

Dovolená v Portugalsku

Pohoda a klídek, to jsou dvě slova, která mě napadnou v souvislosti s Portugalskem. To se sice dá napsat i o dalších jihoevropských zemích, ale Portugalsko na rozdíl od jiných zemí není k turistům podbízivé. S výjiimkou pár megahotelů na jihu v Algarve není kontinentální Portugalsko na turisty moc zvědavé a nepřizpůsobuje se jim..Čas tu plyne i díky tomu pomaleji. Portugalsko je prostě príma západoevropská země s podobnou kulturní a civilizační úrovní jako je u nás.

V Portugalsku je přibližně stejně draho jako u nás, s výjimkou služeb, které jsou stále dražší než u nás. Dříve bylo v Portugalsku výrazně dráž než u nás, teď už je to skoro nastejno. Ceny v Portugalsku

Platí se normálně Eurem a protože je Portugalsko členem EU, není cestování spojeno s žádnou byrokratickou zátěží nebo nepříjemnými překvapeními.

  • Cestovat po Portugalsku se dá dobře autobusem, na větší vzdálenosti i vlakem.
  • Dá se snadno půjčit auto, dálnice jsou zpoplatněné mýtnými branami.
  • Podrobněji o cestování v Portugalsku

V Portugalsku se docela dobře vaří. Hodně ryby, národní jídlo je solená treska. Portské víno je příjemně sladké a silné. Portugalské jídlo

  • Časový posun Portugalska vůči České republice je mínus jedna hodina - když je u nás dvanáct, v Lisabonu mají teprve 11 hodin.
  • Madeira, i když je o dost západněji, má také portugalské časové pásmo.

Lokality v Portugalsku

Lokalita počet hodnocených hotelů
Algarve 97
Azorské ostrovy 42
- 25
Lisabon 23
Estoril 4
Praia da Rocha 3
Informační web portugalsko.net o dovolené v Portugalsku píše a programuje Dušan Janovský. tel. 732746901, email info@portugalsko.com . Facebook.